Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Rocky/Fourtrak

Sot 13:06 ,

daihaco rocky

2 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 12:24 ,

Daihatsu Rocky 4X4

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 13:06 ,

Shitet

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 12:59 ,

Daihatsu 2.8dizel gjendje perfekte

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 19:57 ,

shitet

3 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Shk 21:06 ,

shitet iveko

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 12:44 ,

Shes gjipin dajahatsu roki

470 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 14:42 ,

Shes gjinpin dajahatsu 2.8 me turbo

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 12:46 ,

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 21:58 ,

Daihatsu Rocky

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:33 ,

Shitet Gjipi

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Mar 13:44 ,

Shitet Gjipi

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Dhj 11:43 ,

Daihatsu

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Qer 16:32 ,

Shitet gjipi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 14:15 ,

Rocky

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 19:51 ,

Shitet Gjipi

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Gush 12:16 ,

Shitet Gjipi Daihatsu

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Pri 18:32 ,

Jeep

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 18:43 ,

Rocky dayhatsu

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 00:58 ,

Daihatsu Rocky 2.8 turbo

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:51 ,

Shitet Dihatsu Rocky 2.7 dizell

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 10:11 ,

Daihatsu dizel -89

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 20:11 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 21:02 ,

shitet dhe ndrrohet

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 21:04 ,

Daihatsu rocky 2.8

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 20:30 ,

Dehajcu

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim