Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Rocky/Fourtrak

Dje 19:05 ,

Daihatsu Rocky 4X4

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 13:06 ,

Shitet

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 12:59 ,

Daihatsu 2.8dizel gjendje perfekte

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 19:57 ,

shitet

3 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Shk 21:06 ,

shitet iveko

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 12:44 ,

Shes gjipin dajahatsu roki

470 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 14:42 ,

Shes gjinpin dajahatsu 2.8 me turbo

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 12:46 ,

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 21:58 ,

Daihatsu Rocky

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:33 ,

Shitet Gjipi

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim