Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | TREVIS

12 Maj 14:19 ,

shitet apo ndrrohet Daihatsu me vetur Automatic

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim