Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | YRV

22 Gush 12:21 ,

Daihatsu 30.11.2005

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim