Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | DeTomaso

28 Maj 13:16 ,

Tavolin

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 16:32 ,

Karrika

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 22:50 ,

Shitet terrtaqi urgjent

200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 14:51 ,

Bagazhi i T4

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim