Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | DeTomaso | Guará

28 Maj 13:16 ,

Tavolin

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 22:50 ,

Shitet terrtaqi urgjent

200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim