Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | DeTomaso | Model tjetër

06 Maj 14:51 ,

Bagazhi i T4

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim