Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge

Avenger , 10
Caliber , 59
Challenger , 12
Charger , 8
Dakota , 3
Demon , 2
Durango , 3
Hornet , 1
Journey , 23
Magnum , 3
Neon , 2
Nitro , 26
RAM , 11
Viper , 1
Dje 16:43 ,

Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:07 ,

Dodge Nitro - 2.8 Dizel - VITI 2010 - ME DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 ,

Dodge Caliber 2.0CRD 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:08 ,

Dodge Journey !!!

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:30 ,

Të gjitha pjesët për DODGE NITRO 2.8 CRD

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:56 ,

Shitet Dodge 2.0 Disel Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:46 ,

Dodge Caliber 2009, Shitet ose nderrohet RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Korr 11:25 ,

Dodge RAM 2500

17 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 09:14 ,

DODGE NITRO 2.7 CRD..2008..FULL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 09:10 ,

DODGE CALIBER 2.0 CRD..2008

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 17:22 ,

Dodge Grand Caravan 3.6 Benzin 7 Ulse

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Korr 22:18 ,

Shitet xhip DODGE 2.4 B

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 19:36 ,

DODGE DAKOTA

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 16:16 ,

DODGE Caliber 2.0 CRD SXT ����I regjistruar RKS

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 00:24 ,

AUTO SERVIS I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 20:15 ,

Dodgi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 08:35 ,

Ulse parku

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 21:27 ,

Shitet Gjipi Dodge Caliber

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 11:15 ,

DODGE DAKOTA SXT

6 000 EUR

27 Maj 18:54 ,

SHITET DODGE CHALLENGER 3.6BENZIN

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 18:28 ,

Dodge ram hemi

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 21:19 ,

Dodge journey 2.0 crd

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 19:17 ,

Dodge journey 2.0 crd automatik

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 22:58 ,

SHES DHE NDRROJ DODGE NITRO DIZEL 2.8

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 13:13 ,

SHITET NDRROHET DODGE CHALLENGER 3.6BENZIN

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 11:42 ,

Dodge charger wetem whatcapp

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Mar 17:07 ,

veturë dodge caliber

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 10:46 ,

Dodge caliber 1.8 4x4

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 13:22 ,

Dodge caliber 1.8 4x4 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 09:27 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 19:40 ,

SHITET NDRROHET Dodge Challenger 2015

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 18:40 ,

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010 i sapo ardhuar

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 17:38 ,

Dodge 2010 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:21 ,

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 18:52 ,

bager

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 10:19 ,

2014 DODGE Journey crossroad

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Jan 16:24 ,

shes dodge nitro

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 23:40 ,

Dodge Challenger 3.5 2010 Automatik

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Dhj 17:32 ,

Shes Kombin Fiat Ducato 2.8 Dizel qmim i arsyshem

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 14:42 ,

Dodge RAM 3500 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Dhj 22:22 ,

shitet dodge 2.0 dizell viti 2006 rks 6 muj

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 11:05 ,

Shitet

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 21:45 ,

Shitët ose Kompenzim me Banesë ne Prishtinë

39 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Nën 21:26 ,

Dodge

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 17:54 ,

Shed Dodge

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 14:57 ,

Dodge 2009 Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 05:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 19:07 ,

Shes

387 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Nën 19:10 ,

Gjipi ne shitje

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 10:40 ,

2013 Dodge Ram 3500 dully comings Big Horne

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim