Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Avenger

04 Korr 08:35 ,

Ulse parku

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 21:26 ,

Dodge

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 17:55 ,

Dodget

7 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 14:45 ,

Mjaltë Anti Duhan

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 07:58 ,

Shes dodge avenger 2.0 diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 21:26 ,

Dodge. 2.5 dizel

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 12:30 ,

Dodge Avenger

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Dhj 13:09 ,

Mercedes-benz 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 00:58 ,

Vetura ne shitje

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 13:13 ,

Oldmobile Bravada

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim