Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Challenger

27 Maj 18:54 ,

SHITET DODGE CHALLENGER 3.6BENZIN

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 13:13 ,

SHITET NDRROHET DODGE CHALLENGER 3.6BENZIN

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 19:40 ,

SHITET NDRROHET Dodge Challenger 2015

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 23:40 ,

Dodge Challenger 3.5 2010 Automatik

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Korr 19:18 ,

dodge shes boj ndrrim

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 20:13 ,

Dodge Challenger dizel

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Dhj 09:18 ,

2016 Dodge challenger SXT PLUS

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Gush 17:42 ,

Dodge Challenger 55000 euro ose ndrrim me banes

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Mar 22:22 ,

2017 DODGE CHALLENGER STX PLUS!!

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Gush 11:32 ,

Dodge Challenger V6 .LPG(GAZ)

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Gush 11:20 ,

Dodge Challenger SRT8

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 19:50 ,

Ventura me e vacante ne Rajon....

49 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim