Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Charger

04 Pri 11:42 ,

Dodge charger wetem whatcapp

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Qer 18:48 ,

Dodge 2016 2.0diesel

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Shk 11:31 ,

bejm ndrrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 17:02 ,

dodge charger

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Gush 19:33 ,

Hi

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Gush 12:52 ,

Dodge Charger HELLCAT SRT8 Kompressor 717PS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 10:39 ,

Dodge Charger 2.7 benzin 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Shk 05:25 ,

hi

25 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim