Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Dakota

08 Qer 11:15 ,

DODGE DAKOTA SXT

6 000 EUR

11 Dhj 18:44 ,

Golf 2

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim