Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Demon

29 Nën 14:39 ,

VETUR

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 22:38 ,

dodge

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim