Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Durango

08 Jan 18:52 ,

bager

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 13:09 ,

Dodge

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 12:59 ,

shitet xhipi Amerikane Viti 2002 me 8 Ulse

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim