Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Grand Caravan

Sot 08:36 ,

Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik

9 300 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:18 ,

Dodge Grand Caravan 3.6 Benzin 7 Ulse

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Shk 09:27 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 14:57 ,

Dodge 2009 Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 05:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 22:41 ,

Golf 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 14:54 ,

Dodge Grand Caravan -06

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim