Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Hornet

23 Pri 13:52 ,

shitet vetura ford mondeo 1.8td intercoler

1 440 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim