Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Journey

Sot 13:06 ,

Dodge Journey !!!

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:45 ,

Shitet Dodge 2.0 Disel Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Shitet xhip DODGE 2.4 B

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 21:19 ,

Dodge journey 2.0 crd

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 19:17 ,

Dodge journey 2.0 crd automatik

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 18:40 ,

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010 i sapo ardhuar

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 17:38 ,

Dodge 2010 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:21 ,

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 10:19 ,

2014 DODGE Journey crossroad

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Nën 17:54 ,

Shed Dodge

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 10:25 ,

Dodge Journey 3.7b automatik viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 21:05 ,

Dodge journey

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Korr 13:14 ,

Dodge journey

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 22:42 ,

Vetura ne shitje

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 12:57 ,

Vetura ne shitje

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Nën 18:25 ,

Shit

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 00:28 ,

Ne gjendje shum te mir

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Korr 18:23 ,

Dodge 2.0 disel

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Maj 12:03 ,

Dodge ne shitje

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 19:00 ,

Shes veturen dodge

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Gush 23:56 ,

Dodge jurney

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 17:26 ,

Vetura e sapo doganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Dhj 21:42 ,

Dodge Journey

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim