Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Model tjetër

31 Dhj 17:32 ,

Shes Kombin Fiat Ducato 2.8 Dizel qmim i arsyshem

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 11:05 ,

Shitet

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 19:10 ,

Gjipi ne shitje

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 00:03 ,

Dodge

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Jan 09:33 ,

autobus

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 17:37 ,

Shes

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 16:10 ,

Shitet kamioneta

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 11:42 ,

shes bagerin

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 23:29 ,

Dodge

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:07 ,

Vetur e sapo importuar

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Jan 13:30 ,

Shes makinen

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim