Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Neon

28 Maj 10:27 ,

Dodge neon

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:52 ,

Dodge neon

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim