Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Nitro

Sot 14:43 ,

Dodge Nitro - 2.8 Dizel - VITI 2010 - ME DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

DODGE NITRO 2.7 CRD..2008..FULL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:49 ,

Të gjitha pjesët për DODGE NITRO 2.8 CRD

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 22:58 ,

SHES DHE NDRROJ DODGE NITRO DIZEL 2.8

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 16:24 ,

shes dodge nitro

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 16:44 ,

Dodge Nitro dizel -07

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 21:48 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Jan 22:52 ,

DODGE NITRO

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 15:10 ,

Shitet ose ndrrohet dodge nitro 2.8 cdr

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 17:34 ,

DODGE Nitro

11 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Sht 18:38 ,

Shes ose ndrroj gjipin Dodge nitro 2008 me vetur

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 10:32 ,

Dodge Nitro

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 00:01 ,

Shes Dodge Nitro Diezell 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 15:37 ,

Shes Dodge 2007 urgjent !

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 15:29 ,

Dodge nitro 2.8 dizell automatik full. Ndrrim

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 16:35 ,

Shitet Bicikla

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 15:09 ,

Xhip

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Jan 11:05 ,

Dodge Nitro 4x4 2007

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 17:54 ,

Dodge nitro 2008 I ardhur nga ch

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 13:26 ,

U shittttttt

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 20:39 ,

Shes gjip dodge 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 14:06 ,

Dodge nitro 2,8 dizell automatil

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 17:10 ,

Dodge Nitro -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Jan 08:51 ,

Dodge nitro 2,8 dizell automatik bejm edhe ndrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 14:27 ,

Dodge nitro 2.8 dizell me targa gjerm

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 11:44 ,

Dodge Nitro

21 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim