Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | RAM

29 Qer 12:59 ,

Dodge RAM 2500

17 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 18:28 ,

Dodge ram hemi

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 14:42 ,

Dodge RAM 3500 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Nën 21:45 ,

Shitët ose Kompenzim me Banesë ne Prishtinë

39 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Tet 10:40 ,

2013 Dodge Ram 3500 dully comings Big Horne

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Nën 22:26 ,

Dodge

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Mar 18:22 ,

Dodge Ram 4.7 Benzin-Gaz Viti 2003, NDERROHET

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 22:59 ,

Shitet

17 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Korr 19:25 ,

Dodge Ram truck

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 13:18 ,

xhip 4.7

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Shk 23:18 ,

Dodge RAM 1500 model -04

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim