Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge | Viper

23 Jan 17:11 ,

shes golf 2 1.3

950 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim