Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge

Caliber , 1
Dje 15:42 ,

Dodge Caliber 2.0CRD 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim