Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dodge

Avenger , 8
Caliber , 34
Charger , 3
Dakota , 1
Demon , 1
Durango , 3
Hornet , 1
Journey , 8
Magnum , 2
Neon , 2
Nitro , 11
RAM , 4
Viper , 1
Sot 12:19 ,

Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik

9 300 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:11 ,

Dodge ram hemi

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:24 ,

Dodge RAM 2500

17 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:52 ,

DODGE NITRO 2.7 CRD..2008..FULL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:49 ,

DODGE CALIBER 2.0 CRD..2008

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:17 ,

Dodge Journey !!!

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 15:42 ,

Dodge Caliber 2.0CRD 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 16:28 ,

Dodge Caliber 2009, Shitet ose nderrohet RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 18:28 ,

Dodge ram hemi

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 21:19 ,

Dodge journey 2.0 crd

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 19:17 ,

Dodge journey 2.0 crd automatik

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 22:58 ,

SHES DHE NDRROJ DODGE NITRO DIZEL 2.8

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 11:42 ,

Dodge charger wetem whatcapp

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Mar 17:07 ,

veturë dodge caliber

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 09:27 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 18:40 ,

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010 i sapo ardhuar

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:21 ,

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 18:52 ,

bager

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Dhj 17:32 ,

Shes Kombin Fiat Ducato 2.8 Dizel qmim i arsyshem

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 22:22 ,

shitet dodge 2.0 dizell viti 2006 rks 6 muj

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 11:05 ,

Shitet

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 21:26 ,

Dodge

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 17:54 ,

Shed Dodge

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 19:10 ,

Gjipi ne shitje

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 17:55 ,

Dodget

7 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 16:44 ,

Dodge Nitro dizel -07

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 19:18 ,

dodge shes boj ndrrim

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 18:48 ,

Dodge 2016 2.0diesel

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Qer 16:36 ,

Dodge Caliber 2.0

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 13:44 ,

Dodge Caliber 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 08:55 ,

shitet vetura dodge

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 21:48 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 11:18 ,

Shitet xhipi DODGE

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 18:30 ,

Shes Dodge caliber 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 22:52 ,

DODGE NITRO

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 15:10 ,

Shitet ose ndrrohet dodge nitro 2.8 cdr

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 17:34 ,

DODGE Nitro

11 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Tet 14:45 ,

Mjaltë Anti Duhan

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 07:58 ,

Shes dodge avenger 2.0 diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 21:26 ,

Dodge. 2.5 dizel

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 23:22 ,

U shit flm merrjep,com

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 18:38 ,

Shes ose ndrroj gjipin Dodge nitro 2008 me vetur

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 13:09 ,

Dodge

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 22:06 ,

Doodge calibra

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 10:32 ,

Dodge Nitro

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 10:27 ,

Dodge neon

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:52 ,

Dodge neon

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 00:29 ,

Dodge caliber

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 10:11 ,

dodge caliber

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 07:59 ,

Shes veturen DODGE CALIBER 2.0 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim