Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 208

04 Mar 15:07 ,

Shitet imt 33- 39 I ban remunt Ne gjendje t,rregul

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 16:32 ,

MUZIK PER KERR - bas dhe pajaqall

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 13:14 ,

shiten kauqat mobilet

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 11:19 ,

OFERT Polir dhe pastrim me AVULL

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 10:20 ,

Shitet pasat 2

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 07:13 ,

she's omega

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Sht 19:44 ,

shitet ndrrohet mercedes 1.9disel

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 21:11 ,

iveco 35-10

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 20:55 ,

Pastrojm Oxhaqe

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim