Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 246

19 Qer 11:34 ,

dhemb nga porcelani

50 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 19:44 ,

pasat 1.9 turbo dizell

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 00:44 ,

shes telefon ne gjendje perfekte vetem 30 euro

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 00:55 ,

Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 14:27 ,

Shes veturen gjendje tmir

120 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim