Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 250

22 Pri 13:55 ,

Ndrrohen fellnet me fellne per mercedes

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
20 Shk 14:06 ,

Blej vetura

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 16:39 ,

Shitet vetura me shofer

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim