Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 275

16 Sht 22:42 ,

Shes

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 14:03 ,

merr jep

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 15:57 ,

Invertar per kaffe

450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim