Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 288

01 Pri 20:17 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim