Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 330

04 Sht 13:52 ,

makina nga amerika

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim