Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 348

03 Pri 09:04 ,

Ferrari 348TB

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Dhj 00:49 ,

ferrarri 348 ne shitje

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim