Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 400

01 Maj 15:13 ,

Aparat kafe

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 19:10 ,

Niva

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 09:19 ,

Daf

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 20:49 ,

DAF

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 22:02 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 00:15 ,

guma 14.00-20

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim