Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 458

13 Shk 10:45 ,

Shitet qymyr i terur

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 02:32 ,

Ferrari 458 Italia

159 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 03:13 ,

Ferrari 458 I sapo ardhur nga Zvicra

130 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 22:47 ,

ferrari 458 italian

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim