Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 488 GTB

22 Sht 01:58 ,

Ferrari4 488 Spider 2018

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 23:24 ,

Nxhurosja fellneve

50 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim