Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 512

18 Maj 18:52 ,

Goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 18:59 ,

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim