Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 550

17 Sht 17:44 ,

treki

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim