Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 599 GTB

16 Maj 01:51 ,

Ferrari 599

169 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 13:54 ,

Shitet ndrrohet

6 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim