Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | California

24 Shk 19:21 ,

shitet ferrari california

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim