Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | Enzo Ferrari

09 Qer 00:29 ,

Ferrari TESTAROSSA

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 15:37 ,

Veture

111 110 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 22:26 ,

opel frontera

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 23:38 ,

Vetur

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim