Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | LaFerrari

19 Korr 16:28 ,

Pasat 1.6

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 16:28 ,

URGJENT shes Llaptopin

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 11:54 ,

Jakne origjinal FERRARI

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 01:48 ,

Shes ni pasat

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 23:27 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 10:29 ,

Ferrari i vjeter 1,200

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Shk 21:57 ,

Iveco shes kto mjete

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 20:52 ,

Fergusan ngjendje tmir 8000 euro 2 traktorat

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 19:26 ,

U SHIT FLM MERR JEP E GZOFT MITROVICA BABO 05

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 17:56 ,

Laferrari

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 10:32 ,

VW Golf 2 shum i mir nxhendje shum tmir

699 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 22:02 ,

Shitet makina por fshirje te grurit

499 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim