Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | Model tjetër

04 Sht 07:27 ,

Ferrari 812 Superfast

315 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 15:02 ,

FIAT 126 KIKIREZ

2 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Gush 11:38 ,

Vetura shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 13:56 ,

Dardani

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 11:25 ,

GOLF 2

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim