Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | Mondial

31 Gush 18:27 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim