Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | Testarossa

07 Qer 22:37 ,

Ndrrim i mundshem

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 09:08 ,

Shitet bicikleta me 21 shpejtesi

65 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim