Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari

208 , 1
458 , 1
16 Maj 02:32 ,

Ferrari 458 Italia

159 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 20:55 ,

Pastrojm Oxhaqe

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim