Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari

208 , 3
246 , 1
250 , 1
275 , 1
330 , 1
348 , 2
458 , 2
488 GTB , 1
599 GTB , 1
F355 , 1
F430 , 5
LaFerrari , 4
Mondial , 1
03 Qer 07:40 ,

makina me qera.rent a car. makima per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 07:40 ,

rent a car. makina per nuse. vetura per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 07:40 ,

Rent a car.Ferrari me qera . Makina me qera dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Maj 15:02 ,

FIAT 126 KIKIREZ

2 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Shk 19:21 ,

shitet ferrari california

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 01:58 ,

Ferrari4 488 Spider 2018

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 13:52 ,

makina nga amerika

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 23:27 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 10:58 ,

FERRARI F430 KABRIOLET IPET ME QERA RENT A CAR

850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 02:32 ,

Ferrari 458 Italia

159 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 10:29 ,

Ferrari i vjeter 1,200

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Maj 01:51 ,

Ferrari 599

169 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 16:32 ,

MUZIK PER KERR - bas dhe pajaqall

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 15:37 ,

Veture

111 110 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 19:26 ,

U SHIT FLM MERR JEP E GZOFT MITROVICA BABO 05

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 13:14 ,

shiten kauqat mobilet

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 18:27 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 10:32 ,

VW Golf 2 shum i mir nxhendje shum tmir

699 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 14:27 ,

Shes veturen gjendje tmir

120 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 16:39 ,

Shitet vetura me shofer

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 03:13 ,

Ferrari 458 I sapo ardhur nga Zvicra

130 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Tet 07:13 ,

she's omega

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Korr 15:57 ,

Invertar per kaffe

450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 09:04 ,

Ferrari 348TB

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Jan 18:37 ,

Radio

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 17:48 ,

JEPET ME QERA

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 00:49 ,

ferrarri 348 ne shitje

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim