Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari

208 , 9
246 , 3
250 , 2
275 , 3
288 , 1
308 , 2
348 , 2
360 , 2
365 , 1
400 , 5
456 , 1
458 , 2
488 GTB , 1
512 , 2
550 , 1
599 GTB , 1
F12 , 1
LaFerrari , 9
Mondial , 1
18 Maj 18:52 ,

Goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 15:02 ,

FIAT 126 KIKIREZ

2 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Pri 20:17 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 01:48 ,

Shes ni pasat

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 15:07 ,

Shitet imt 33- 39 I ban remunt Ne gjendje t,rregul

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 10:45 ,

Shitet qymyr i terur

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 00:44 ,

shes telefon ne gjendje perfekte vetem 30 euro

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 10:59 ,

Traktor rakovic

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 01:58 ,

Ferrari4 488 Spider 2018

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 22:42 ,

Shes

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 11:38 ,

Vetura shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 23:27 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 22:37 ,

Ndrrim i mundshem

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 15:13 ,

Aparat kafe

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 08:32 ,

❌��URGjeNT-KARSHER 3- FAZOR + PISHTOL❌��

280 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 22:44 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 00:55 ,

Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 14:03 ,

merr jep

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 13:56 ,

Dardani

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 10:29 ,

Ferrari i vjeter 1,200

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Pri 17:36 ,

Shitet iveco

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 13:55 ,

Ndrrohen fellnet me fellne per mercedes

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
10 Pri 21:22 ,

Shes iveco

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 19:10 ,

Niva

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 14:06 ,

Blej vetura

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 21:57 ,

Iveco shes kto mjete

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 16:32 ,

MUZIK PER KERR - bas dhe pajaqall

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 09:19 ,

Daf

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 20:49 ,

DAF

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 20:52 ,

Fergusan ngjendje tmir 8000 euro 2 traktorat

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 15:37 ,

Veture

111 110 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 19:26 ,

U SHIT FLM MERR JEP E GZOFT MITROVICA BABO 05

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 13:14 ,

shiten kauqat mobilet

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 09:08 ,

Shitet bicikleta me 21 shpejtesi

65 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
16 Sht 11:19 ,

OFERT Polir dhe pastrim me AVULL

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 18:27 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 13:54 ,

Shitet ndrrohet

6 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 17:56 ,

Laferrari

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 22:26 ,

opel frontera

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 22:02 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Pri 10:32 ,

VW Golf 2 shum i mir nxhendje shum tmir

699 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 14:27 ,

Shes veturen gjendje tmir

120 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:51 ,

Rimorkio

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 11:25 ,

GOLF 2

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 18:59 ,

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Tet 10:20 ,

Shitet pasat 2

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 07:13 ,

she's omega

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 22:02 ,

Shitet makina por fshirje te grurit

499 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 17:44 ,

treki

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 19:44 ,

shitet ndrrohet mercedes 1.9disel

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim