Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari

208 , 9
246 , 6
250 , 3
275 , 3
288 , 1
308 , 2
330 , 1
348 , 2
360 , 3
365 , 1
400 , 6
456 , 1
458 , 5
488 GTB , 2
512 , 2
550 , 1
599 GTB , 2
F12 , 1
F355 , 1
F430 , 5
LaFerrari , 12
Mondial , 1
Dje 22:13 ,

makina me qera.rent a car. makima per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:13 ,

Rent a car.Ferrari me qera . Makina me qera dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Korr 12:33 ,

Ferari 458 Italia 2013

143 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 23:01 ,

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 16:28 ,

Pasat 1.6

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 02:29 ,

PAJTON QEZ KERR KALI SPORT HISTORIK VEROR VAGONET

1 950 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 16:28 ,

URGJENT shes Llaptopin

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 11:34 ,

dhemb nga porcelani

50 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 19:44 ,

pasat 1.9 turbo dizell

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 11:54 ,

Jakne origjinal FERRARI

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 18:52 ,

Goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 15:02 ,

FIAT 126 KIKIREZ

2 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Pri 20:17 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 01:48 ,

Shes ni pasat

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 15:07 ,

Shitet imt 33- 39 I ban remunt Ne gjendje t,rregul

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 19:21 ,

shitet ferrari california

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 10:45 ,

Shitet qymyr i terur

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 00:44 ,

shes telefon ne gjendje perfekte vetem 30 euro

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 10:59 ,

Traktor rakovic

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 01:58 ,

Ferrari4 488 Spider 2018

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 22:42 ,

Shes

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 13:52 ,

makina nga amerika

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Gush 11:38 ,

Vetura shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 23:27 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 10:58 ,

FERRARI F430 KABRIOLET IPET ME QERA RENT A CAR

850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 22:37 ,

Ndrrim i mundshem

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 02:32 ,

Ferrari 458 Italia

159 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 15:13 ,

Aparat kafe

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 08:32 ,

❌��URGjeNT-KARSHER 3- FAZOR + PISHTOL❌��

280 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 22:44 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 00:55 ,

Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 14:03 ,

merr jep

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 13:56 ,

Dardani

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 10:29 ,

Ferrari i vjeter 1,200

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Qer 00:29 ,

Ferrari TESTAROSSA

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 01:51 ,

Ferrari 599

169 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 17:36 ,

Shitet iveco

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 13:55 ,

Ndrrohen fellnet me fellne per mercedes

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
10 Pri 21:22 ,

Shes iveco

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 19:10 ,

Niva

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 14:06 ,

Blej vetura

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 21:57 ,

Iveco shes kto mjete

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 16:32 ,

MUZIK PER KERR - bas dhe pajaqall

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 09:19 ,

Daf

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 20:49 ,

DAF

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 20:52 ,

Fergusan ngjendje tmir 8000 euro 2 traktorat

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 15:37 ,

Veture

111 110 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 19:26 ,

U SHIT FLM MERR JEP E GZOFT MITROVICA BABO 05

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim