Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat

124 , 107
126 , 30
127 , 19
130 , 25
131 , 10
500 , 184
500C , 44
500L , 40
500X , 2
500 Abarth , 17
Barchetta , 8
Brava , 148
Bravo , 669
Coupe , 32
Croma , 68
Doblo , 889
Ducato , 1014
Fiorino , 255
Freemont , 15
Grande Punto , 165
Idea , 97
Linea , 17
Marea , 200
Marengo , 12
Multipla , 97
New Panda , 1
Palio , 79
Panda , 92
Punto , 3221
Punto Evo , 38
Qubo , 3
Regata , 3
Ritmo , 1
Scudo , 443
Sedici , 11
Seicento , 68
Stilo , 907
Strada , 6
Tempra , 39
Tipo , 283
Ulysse , 86
Uno , 105
X 1/9 , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 14:23
Linku:
,

FIAT QUBO 1.3 MULTIJET 2011 DIESEL AUTOMATIK

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:18
Linku:
,

Fiat Bravo Multijet Dizel

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:52 ,

Fiat 500 2012 1.2

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:47 ,

FIAT IDEA 1.9 JTD

19 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:06 ,

FIAT IDEA 1.9 JTD

19 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:03 ,

fiat punto 1.9 dizel viti 2002 me klim me 5 ulse

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:45 ,

Fiat Dobllo 1.2 v8 Rks 1 vit Ndrrim me kombi mercedes

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:18
Linku:
,

Fiat Bravo Multijet Dizel

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 ,

FIAT BRAVA 1.6 benz plin TIPTOP

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:49 ,

FIAT ULYSSE 2.0 dizell URGJENT

799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Fiat 500 1.3 JTD 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:32 ,

Fiat Punto 1.2 benzin me klim abs city me rks viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Fiat Punto 1.2 benzin TIP TOP!!!

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Fiat doblo 1.6 D 2010

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

Fiat Seciento 1.1 Benzin V.p.2003 Rks 3 Muj

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:57 ,

shes FIAT DUKATO 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Shitet-Ndrrohet-Fiati-Benzin-1,6-Viti-2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:45 ,

Fiat scudo 2.0 jtd klim rks 2004

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:34 ,

Fiat

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:28 ,

FIAT FIORINO 1.3 JTD RKS ME KLIM 2010,(NDRROHET)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 ,

Fiat Idea 1.9 JTD

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:01 ,

Fiat scudo 2.0 dizel viti 2008 rks me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Shitorja ,

Fiat 500 1.4 B Cabrio Viti 2013 Dogan Homologim Veq 5999€

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:33 ,

Shes veturat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:27 ,

Shes ose ndroj fijat stilo rks boj ndrim edhe me t hujat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21 ,

FIAT GRAND PUNTO 1.3 JTD MULTIJET VP 2008

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:18 ,

fiat punto 1.2 B 045693540

780 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:12 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:56 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:55 Shitorja ,

Fiat Punto 1.4

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:47 ,

Shes ndroj Fiat punto 1.3 multijet dizelll

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:02 ,

FIAT DOBLO 1.9D RKS 10 MUJ

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:59 ,

Fiat

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:58 ,

Fiat stilo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:34 ,

FIAT 500 1.4 BENZIN 2011 PANORAM 1 VIT RKS

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:32 ,

Fiat Punto 1.2 Benxin 8 Muaj RKS

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:16 ,

Fiat Idea 1.9 JTD

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:16 ,

Ollt timer Fiat 1500 Elegant N gjendje te Rregullt

750 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:04 ,

Fiat Punto 1.9 JTD RKS Klim AC ☎️ 044808024

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:22 Shitorja ,

Fiat Punto 1.3 JTD Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:52 ,

Shes fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Shitorja ,

Fiat Punto 1.3 Disel Viti 2012 Me Dogan

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 ,

FIAT LINEA 1.3 DIZEL VITI 2012

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:12 ,

Shitet Fiat Scudo

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 ,

Fiat Doblo

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 13:52 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:51 ,

vw fiat grande punto

1 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione