Artanë | Makina | Vetura | Fiat | 124 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


05 Gush 21:10 Vetura , Ferizaj

Fiat 124

4 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Korr 18:48 Vetura , Prizren

Fiat

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 08:11 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kamion Kuzhine

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 09:41 Vetura , Malishevë

Fiat 1.2 benzin

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 20:17 Vetura , Gjilan

fitat punto

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 20:34 Vetura , Klinë

Shitet pikap

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 20:21 Vetura , Klinë

Shitet fiat

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 23:31 Vetura , Lipjan

Vetur

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 00:35 Vetura , Kaçanik

Pershendetje

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:43 Vetura , Drenas

Shitet korpa

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim