Besianë | Makina | Vetura | Fiat | 126

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


23 Jan 18:59 ,

Fiat 1.6 benzin/gas punon dy sistemet

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 23:12 ,

Fiat linea

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:33 ,

U Shitt Flm Merrjep

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 13:21 ,

FIAT 126 KIKIREZ 650 CC 1978

3 600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Gush 22:21 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 21:38 ,

Shitet Fiat 126 (Kikirez) i vitit 86 OLDTIMER

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 10:49 ,

FIAT 126 (KIKIREZ)

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Nën 17:16 ,

shes pikap 1.9 dizel

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 13:33 ,

Fiat punto sporting 1.2B

2 180 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 12:29 ,

Shitet Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim